Úzkost a deprese z pohledu individuální psychologie
24. listopadu • 9:00 – 16:00
2 200Kč – 2 662Kč
2200 Kč bez DPH
Výcvik pro psychoterapeuty, psychology a sociální pracovníky, kteří chtějí porozumět úzkosti a depresi v kontextu osobní dynamiky klienta.
Úzkost a deprese patří mezi nejčastější klinické stavy, které navíc často vystupují současně. V adlerovském přístupu chápeme tyto stavy jako účelné adaptivní strategie v rámci bio-psycho-sociálního modelu. Naučíte se pracovat se specifickými otázkami pro porozumění osobní dynamice, rozpoznávat rizikové projevy zejména u dětí a podporovat sounáležitost a zdravé fungování ve vztazích prostřednictvím principů individuální psychologie.
Kurzem vás provede
Průběh kurzu
- Kurz probíhá od 9:00–16:00 hod. s přestávkou na oběd a se dvěma menšími přestávkami.
- Kurz probíhá interaktivní formou, budete pracovat ve skupinách a komunikovat s lektorkou.
- Přestože kurz probíhá v online formě, dbáme stejně jako u prezenčních kurzů na osobní přístup a vytváření bezpečného a laskavého prostředí.




